Transport drogowy

Transport drogowy jest bardzo złożonym i skomplikowanym procesem, który wymaga współpracy wielu elementów. Wieloletnie i bogate doświadczenie umożliwia nam zaprezentowanie 4 fundamentalnych aspektów fachowego przewoźnika drogowego oraz niezbędnych modeli postępowania.

1

Uniwersalność

Branża sektora TSL cechuje się ogromną dywersyfikacją i urozmaiceniem. Każdy dzień wymaga wdrożenia innego sposobu aktywności, narzędzi lub strategii. Konieczny jest więc nieustanny rozwój i poszerzanie zasobów. 

Właśnie dlatego Transfer- Express to zróżnicowana flota pojazdów. Realizacja usługi rozpoczyna się od dokładnej analizy ładunku oraz szczegółowych wymagań zleceniodawcy. Nasi konsultanci rzetelnie dopasują optymalny środek transportu do przewożonego frachtu- każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Realizujemy także pełen pakiet ADR. Specjaliści doradzą, zorganizują i wykonają transport drogowy towarów niebezpiecznych, z uwzględnieniem najwyższych norm i standardów.

Nasza flota: samochody dostawcze (bus), samochody ciężarowe (solówka), naczepy standard, zestawy.

2

Bezpieczeństwo

Transport drogowy, szczególnie na trasach międzynarodowych, oznacza również postoje. Warto pamiętać, że niewłaściwe miejsce na odpoczynek, może generować bardzo poważne utrudnienia dla sprawnej procedury przewozowej i samego ładunku.

Transfer-Express korzysta z parkingów strzeżonych, które gwarantują pełną ochronę cargo i nie generują potencjalnych niebezpieczeństw. Ma to ogromne znaczenie dla naszych klientów, zwłaszcza podczas transferu produktów o wysokiej wartości. 

Co więcej, wszystkie pojazdy objęte są systemem GPS, który nieustannie monitoruje przebieg trasy i aktualne miejsce kierowcy.  Pełen komfort i spokój o bezpieczeństwo usługi.

3

Terminowość

Nie da się ukryć, że jest to bardzo ważny aspekt, warunkujący sprawdzoną firmę transportową. Zegar w logo naszej firmy nie jest przypadkiem, ponieważ specjalizujemy się w dostawach krytycznych czasowo. Dotrzemy na miejsce załadunku w 2 godziny.

Urzeczywistniając potrzeby klientów, uruchomiliśmy specjalny tryb pracy. Podwójna obsada w kabinie samochodu wydłuża dostępny czas działania i gwarantuje punktualność dostaw. 

4

Ekologia

Nowoczesna firma transportowa musi cechować się dbałością o środowisko naturalne. Transfer-Express świadczy kompleksowy zakres usług transportowych w zgodzie z naturą.

W tym celu regularnie modernizujemy nasz tabor samochodowy, aby wykorzystywać zalety paliw alternatywnych. Również nasi partnerzy przechodzą weryfikację aspektów ekologicznych. 

Zainteresowała Cię nasza oferta?