Ekologia

Branża TSL opiera się na kooperacji wielu podmiotów, ale tylko profesjonaliści zdołają połączyć skuteczność działań i troskę o środowisko naturalne.

Świadomi ekologicznej odpowiedzialności, opracowaliśmy specjalny projekt, który wspiera ekosferę w każdym obszarze.

1

Ewidencja

Okazję do proekologicznych aktywności dostrzegliśmy w punktach magazynowych, które są doskonałą przestrzenią dla instalacji paneli słonecznych. Nasi partnerzy zostają poddani szczegółowej weryfikacji w aspekcie fotowoltaiki, co zapewnia niezależność funkcjonowania, oszczędność,
a przede wszystkim- rezygnację z tradycyjnych źródeł energetycznych.

Co istotne, kontrahenci muszą zaprezentować konkretne rozwiązania technologiczne, które gwarantują wydajne gospodarowanie zapasami oraz recyklingiem opakowań i palet!

2

Komunikacja

Konsekwentnie uszczelniamy zielony łańcuch dostaw, który znacznie ogranicza emisję spalin. W tym celu wykorzystujemy flotę dopasowaną do alternatywnych źródeł paliw, dzięki czemu rośnie przewaga dla naszych Partnerów, a także otoczenia!

Optymalizacja i automatyzacja taboru to dopiero początek. Wdrażane programy certyfikacyjne, edukacyjne
i szkoleniowe sprawiają, że każdy pokonany kilometr jest dowodem stosowania najbardziej wymagających norm!

3

Organizacja

Biuro również jest strategicznym punktem do osiągania szczytowej jakości procesów logistycznych. Podejmowane decyzje dotyczące współpracy z dostawcami, a także optymalizacja zaplanowanych tras, pozytywnie wpływają na poprawę standardów ekologicznych.

To jednak nie wszystko! Przyczyniamy się do redukcji paliw kopalnianych oraz energii. Wszystkie pomieszczenia administracyjne posiadają czujniki ruchu, specjalne oświetlenie LED oraz panele fotowoltaiczne- w trosce o planetę!

Zainteresowała Cię nasza oferta?