TSL – co to znaczy?

TSL – co to znaczy?

Branża TSL rozwija się bardzo dynamicznie i odgrywa niezwykle istotną rolę w gospodarce każdego kraju. Odnosi się przede wszystkim do obsługiwania przewozów rożnego typu towarów na terenie danego państwa lub transportu międzynarodowego. Pojawia się pytanie TSL – co to? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

Co warto wiedzieć o branży TSL?

Sektor TSL to transport, spedycja i logistyka. W tym właśnie specjalizuje się nasza firma. Staramy się jak najlepiej spełnić zróżnicowane oczekiwania logistyczne klientów – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Z nami wszystkie ładunki docierają bezpiecznie i terminowo do miejsca docelowego.

Gwarantujemy rozbudowaną flotę pojazdów, atrakcyjne ceny, profesjonalizm i elastyczność, co przekłada się na zadowolenie klientów, czyli satysfakcjonującą współpracę. Nasze usługi są skierowane do firm produkcyjnych, przedsiębiorców z branży e-commerce, podmiotów zajmujących się sprzedażą międzynarodową i nie tylko.

co to tsl

Jak to wygląda w praktyce?

Jak już wyjaśniono, skrót TSL oznacza po prostu transport, spedycję i logistykę. W Transfer Express oferujemy międzynarodowy transport towarów na terenie Europy. Nasi spedytorzy są odpowiedzialni za to, aby ładunki dotarły sprawnie i terminowo, dbają także o właściwy obieg dokumentów.

Z kolei pracownicy zajmujący się logistyką planują i organizują działania, usprawniając cały proces przewozu. Dzięki temu wszystkie realizowane zlecenia odbywają się zgodnie z wytycznymi klienta – bezpiecznie, na czas i bezproblemowo. Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!